tereson
Tereson Terleme Önleyici Solüsyon
Tereson, yep yeni formülü sayesinde vücuttaki terlemenin azalarak giderilmesine katkı sağlar. Bu soruna destek niteliğinde olan TERESON, yaz ve kış günlerinde istenmeyen kokuların giderilmesinde yardımcı bir etki üstlenmektedir.

Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaya yardımcı olur. Diğer ter önleyicilerden en önemli farkı budur.

Tereson'un kullanımı kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmez.. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir. Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlayabilirsiniz, Terlemeyi kesmeye yardımcı olur.

Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınabilir.

Bileşimi: Aluminium chloride, Denature alcohol, Deiyonize su

TERLEME İÇİN HANGİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ UYGULANIR ?


Aşırı terlemeyi öncelikle tanımlamak gerekiyor. Aşırı terlemeler kolaylıkla tespit edilebilir. En basit tedavi olarak, lokal tedavi ürünlerini öneriyoruz.

Terleme için bir çok tedavi yöntemi uygulanmakta. İlaçlarla, tropikal tedaviler ve cerrahi tedaviler, iyontoforez denilen belirli bir ritmde ellerinizi bir sıvı içerisinde bekletme şeklinde terleme azaltılabilir.

Daha sonra deride terleme gözeneklerine etki eden aluminyum içeren solüsyonlar kullanılmaya başlandı. Şu anda Tereson bunlar arasında en etkili ve sağlıklı olanı.

Ağızdan alınan ama ağız kuruluğuna neden olan ilaçlar da mevcut.

ETS diye tanımlanan, kol altından bazı sinirlere minik klipsler takılarak elektroşok verilerek yapılarak tedavi var.

Bunlara ek olarak, yılda bir kez yapılan botoksda var. Estetik cerrahlar tarafından uygulanmaktadır.

TERLEME HANGİ DURUMLARDAN SONRA KABUL EDİLİR ?


Terleme sosyal hayatı etkilediği zaman bir sorun olarak kabul edilir. Elle başlayacak olursak, el sıkıştığınız ve sosyal, toplumsal temas kuracağınız zaman el sıkışacağınız andan önce duygusal olarak bir ter boşalması yaşayabilirsiniz.

Ayakkabınız içerisinde yürüme konforunuzu bile bozabilecek, ayağınızın sağlığını bozabilecek kadar bir sorun yaşayabilirsiniz.

Aşırı terleme, dış derinin florasıyla temas eder ve bunun etkisiyle bir koku oluşur. Bundan kaçınılamaz. Bunun belli bir süresi var, ne kadar çaba sarfederseniz edin, aşırı terleme bunu arttırıcaktır. Bu da sizi huzursuz edicektir. Bulunduğunuz konum, yaptığınız iş sizi çok etkileyecektir.

Çok devamlı insanlarla el sıkışan bir durumdasınız, ya da devamlı gömlek, gravat kullanıyorsunuz. Koltuk altınızda gömleğinizin rengine zıt şekilde bir ıslaklık belirgin halde göründüğünde, toplumsal ilişkileriniz zarar görebilir, karizmanızı sarsabilir.